5000 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerde Kargo Ücretsiz

İade Şartları ve İade Süreci

Sitemizden almış olduğunuz ürünlerde açık bir ayıp olması halinde -7-iş günü içerisinde, açıkça belli değil ise teslim tarihinden tibaren -10- gün içerisinde faturası ve iade nedenini bildiren bir not ile birlikte iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünü Yurtiçi Kargo firmasıyla ücret alıcı olarak gönderebilirsiniz. İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda Yurtiçi kargo ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekirse ürünün yetkili servisine yada tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında sistemimizdeki mail adresinize ürün bedeli e-dekont olarak gönderilmektedir.Sistem dekontunuzu işaretlediğiniz gün otomatik olarak iade bedelini, siparişiniz kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartınıza, havale ile oluşturuldu ise bilgilerini dolduracağınız banka hesabınıza yansıtacaktır.
Ürün bedelinin iade edileceği durumlarda mutlaka İade faturası düzenlenmelidir.

İade Adresimiz

PİRAMİT DENTAL MEDİKAL
Molla Gürani  Mah.Guraba Hastanesi Cad. No:34/A
Çapa – FATİH-İSTANBULBanka Logoları

© Copyright 2024 PİRAMİT DENTAL