Sıkça Sorulan Sorular

SİPARİŞİM NE ZAMAN GÖNDERİLİR ?

piramitdental.com.tr'de yer alan tüm ürünler  siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. piramitdental.com.tr’nin ilgili birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren ürünleriniz taahhüt edilen süre içerisinde hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. Hafta içi saat 12:00 'e kadar verilen siparişleriniz aynı gün içerisinde, hafta sonu verilen siparişler ise Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

Piramit Dental’in ürünlerin teslimi ile ilgili sorumluluğu, ürünlerin Yurtiçi Kargo firmasına teslimi ile sonlanmış olur.
piramitdental.com’un, ürünlerin Kargo firmasına teslimi sonrasında herhangi bir müdahalesi yahut yükümlülüğü bulunmamaktadır.
Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme, hasar, kayıp ve diğer sorunlardan dolayı piramitdental.com.tr sorumlu tutulamaz ancak Piramit Dental firması olarak mağduriyetinizin giderilmesi için çalışacağız.

HAVALE/EFT İLE SİPARİŞİNİZ HAKKINDA

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişinizin ödemesini HAVALE/EFT olarak seçtiğinizde,lütfen HAVALE/EFT dekontunu veya ekran resmini Whatsapp hattımıza iletiniz.
Dekontu gönderdikten sonra siparişiniz onaylanacaktır.

TC KİMLİK NUMARANIZI NEDEN İSTİYORUZ?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz için adınıza fatura düzenlenmesi gerekmektedir.
Faturada isim ve TC kimlik numarası doğru bir şekilde yazılması gerektiğinden dolayı TC kimlik numaranızı istemekteyiz.

BANKA HESAP NUMARAMIZ

y

İLETİŞİM TELEFON VE ADRES BİLGİLERİMİZ

TELEFON:0212 491 11 55
                  0212 491 10 44
                  0212 523 30 20

ADRES:MOLLA GÜRANİ MAH.GUREBA HASTANESİ CAD.NO:34/ A ÇAPA-ISTANBUL